Julius Meinl káva Jubiläum mletá 500g

279,00 Kč
kus
Sekce:

Káva a kakao

Váha:

500,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Julius Meinl káva Jubiläum mletá

Oblíbená káva Jubiläum s jemnou chutí a nezaměnitelným aroma.

Julius Meinl je známá vídeňská firma, která funguje od roku 1862.

Obsah: 0,5 kg

Z vlastní zkušenosti: Káva Jubiläum Julius Meinl je moje naprosto nejoblíbenější. Dokonale jemná příchuť si mě získala v době, kdy jsem kafe vůbec nepil a jen jsem to tenkrát vyzkoušel. Od té doby si ho vařím téměř každý den a žádná jiná značka mě zatím nepřesvědčila, že by byla lepší.

Káva je zabalena vakuově v typické zlatě zbarvené hliníkové fólii, takže je dokonale chráněna před vnějšími vlivy a působení vzduchu. Po rozbalení se tvrdá "cihla" sama rozpadne na sypkou kávu. Obal nemusíte nijak rozstříhávat, v horní části se nachází malá chlopeň, která umožní velmi snadné otevření odtažením dvou částí od sebe. 

Logo společnosti Julius Meinl zobrazuje mouřenína a je dnes ikonickým symbolem proslulým na celém světě. Zobrazuje mladého muže, který má na hlavě fez (červenou pokrývku hlavy se střapcem), a vyjadřuje poctu historickému vlivu Turecké říše, která přinesla v roce 1683 kávu do Vídně. Logo navrhl v roce 1924 známý vídeňský umělec Josef Binder. V našem eshopu můžete koupit i suvenýr: magnetku na ledničku se starým motivem plakátu firmy Meinl s mouřenínem.

Doporučujeme koupit v našem eshopu také celá zrna tohoto druhu kávy, ale například i rozpustnou horkou čokoládu firmy Julius Meinl.

Jubiläum káva Julius Meinl