Manner perníčky směs

95,00 Kč
kus
Váha:

500,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Manner perníčky směs

Pestrá směs různých perníčků Manner. Některé perníčky jsou potažené tmavou čokoládou, některé perníčky mléčnou čokoládou, jiné cukrovou glazurou nebo posypané ozdobnými kuličkami. Velké balení obsahuje půl kila perníčků Manner, takže vám vystačí na dlouhou dobu.

Manner perníčky směs

Perníčky Manner koupit online.

Manner perníčky z vlastní zkušenosti: Jako první mě překvapilo opravdu velké balení. Ostatní druhy perníčků Manner jsou většinou menší, ale tato směs je zabalena ve velkém sáčku výšky 32 cm, který je ovšem poctivě naplněn perníky až po horní konec (nikoliv jak to je někdy u jiných výrobců - velký sáček a obsah tvoří jen jeho polovina a zbylá polovina je nafouknutý sáček vzduchem). Navíc půl kila perníčků už v ruce docela cítíte, takže skvělá zásoba pro celou rodinu. Směs perníků obsahuje 70 kusů poměrně velkých perníčků. V balení převažují dva druhy perníků: klasické perníčky s lehkou citronovou polevou různých tvarů. Jsou vynikající. A ještě o něco lepší jsou perníky s bílou polevou, která v sobě ovšem ukrývá jemnou pomerančovou příchuť (skutečně jemnou, nebojte se žádné přemíry ovoce). To jim dodává svěží chuť, přesto sladkou a výraznou. Velmi doporučuji!

Manner je nejznámější výrobce oplatků v Rakousku. Rodinná firma Manner funguje od roku 1898 a sídlí ve Vídni.

Manner perníčky jsou dostupné od září do dubna.

Manner perníčky směs

Manner perníčky kalorie ve 100g: 373 kcal.

Doporučujeme koupit také další oplatky Manner a perníčky Manner: Oplatky Manner Neapolitaner dárkové balení. Cubidoo oplatky Manner. Malé oplatky Manner ke kávě. Oplatky Manner Mio. Lískooříškové oplatky Manner. Jemné meruňkové oplatky Manner. Citronové oplatky Manner. Vanilkové oplatky Manner. Celozrnné oplatky Manner. Kávové oplatky Manner. Mignon Manner. Kokosové oplatky Manner. Manner oplatky s vídeňskou kávou. Rumová srdíčka Manner. Belvedere cukroví. Linecké keksy Manner. Perníčky Weinbeisser. Perníčky preclíky. Brusinkové perníčky Manner. Celozrnné perníčky Manner. 

Manner perníčky směs složení: pšeničná mouka, glukózo fruktózový sirup, cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, pomerančová kůra, kypřící látky hydrogenuhličitan sodný, E501, E503ii, koření, škrob, kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina vinná, želírující látka arabská guma, pomerančový olej, želatina, emulgátor sojový lecitin, citronový olej, mléčná bílkovina, konzervant sorban draselný, přírodní aroma, kokosový tuk, leštící látka včelí vosk, barviva kurkumin, karmíny, E172.

Manner perníčky pestrá směs koupit Lebkuchen Allerlei perníky

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Hrneček císař Franz Josef
289,00 Kč
Brusinkové perníčky Manner
59,00 Kč