Bergdoktor DVD prvních 10 řad

1 999,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Bergdoktor DVD kompletních 10 řad

Známý seriál Bergdoktor (český název Doktor z hor) v kompletní sadě s prvními deseti Staffel.

30 kusů DVD obsahuje prvních 10 řad, které vychází k desátému výročí seriálu. Hans Sigl jako Bergdoktor Martin Gruber. 108 hodin seriálu, v původním znění v němčině, stereo zvuk.

Uplynulo deset let od doby, kdy Dr. Martin Gruber se vrátil do Ellmau a převzal praxi svého mentora Romana Melchingera. Léta plná štěstí, ale i léta s ranami osudu a nespočet případů, kdy šlo o život, a to nejen v Martinově praxi. Mohl tehdy Martin vědět, když se po smrti své švagrové vrátil domů, že Lilli není dcera jeho bratra Hanse, ale jeho? A jak mohl tušit, že on a Susanne, bytná "Wilden Kaiser", budou pár? Martin si musel uvědomit, že rodinný život na rodičovské farmě ho dělá mnohem šťastnějším než chirurgická kariéra v New Yorku. A přesto se také musel pustit. První Susan. A nakonec Andrea. Trvalo dlouho, než byl Martin po její náhodné smrti připraven na novou lásku, a s Anne znovu vstoupil do Martinova života starý spor rodin Gruberových a Distelmeierových – a do života jeho matky. Ale Gruber se tak snadno nevzdává. A tak Lisbeth a její synové v průběhu let tvrdě bojovali o udržení Gruberhofu. Bylo nevyhnutelné, že by to opakovaně vedlo ke sporům mezi Martinem a Hansem. Ale když Hans, ze všech lidí, přivedl Anne na farmu několik měsíců po svém odloučení od ní, Martin měl dost a odstěhoval se. V neposlední řadě proto, aby neohrozil nový vztah s pojišťovací úřednicí Rike, jejíž syn Lukas Martin, trpící hraničním syndromem, život zrovna neusnadňoval...
Farma, praxe, jeho soukromý život - Dr. Martin Gruber hodně mimo. A přesto je to lékař srdcem i duší a svou neústupností zachránil za deset let nejeden život.

Nabízíme také pohlednice, magnetky, knihy, nálepky a další suvenýry ze seriálu Doktor z hor nebo oblasti Wilder Kaiser v Tyrolsku, kde ho televize ZDF natáčí. 

DVD Bergdoktor komplet

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Napoli Dragee Keksi Classic
95,00 Kč