Cyklostezky v Rakousku mapa průvodce brožura ZDARMA

není k dispozici
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Cyklostezky v Rakousku, cyklotrasy Rakousko mapa průvodce. Cyklovýlety v Rakousku.

Tato brožurka ZDARMA k objednávce nad 300Kč.

Brožura obsahuje: mapa cyklostezek v Rakousku a malý stručný průvodce po cyklotrasách v Rakousku.

Formát A4, 4 strany v češtině a dalších 36 stran v němčině.

Nejznámější cyklostezky v Rakousku - 14 nejlepších cyklostezek a cyklotras v Rakousku je popsáno v této brožuře.

Základní přehled 14 cyklostezek v Rakousku je v českém jazyce spolu s mapou cyklostezek v Rakousku. Na dalších 36 stranách jsou rakouské cyklostezky popsány podrobně německy: mapa cyklostezky/cyklotrasy, start a cíl cyklostezky, délka, převýšení v jednotlivých úsecích cyklotrasy, výškový rozdíl, popis trasy a dopravního ruchu na cyklostezce, vhodnost pro rodiny s dětmi, webové adresy k cyklotrase, podrobnější informace k průběhu a zajímavostem cyklostezky. 

Nejznámější cyklostezky v Rakousku obsahuje popis a mapy: Dunajská cyklostezka, Drávská cyklostezka, Enžská cyklostezka, Innská cyklostezka podél řeky Inn, Murská cyklostezka podél řeky Mur, cyklostezka krajem Mühlviertel, cyklostezka Alpe Adria, Eurovelo9 cyklostezka, cyklostezka kolem Neziderského jezera, Římská cyklostezka, Cyklostezka Solná komora, Tauernská cyklostezka, Traisentalská cyklostezka, Via Claudia Augusta.

Tento malý průvodce je ideální pro rozhodování, na které cyklotrasy v Rakousku se vydat. Přehledná mapa cyklostezek v Rakousku vám velmi usnadní orientaci.

Tuto brožurku si můžete objednat opravdu zdarma, pouze pod současnou podmínkou nákupu za nejméně 300Kč v jedné objednávce spolu s touto brožurkou. Samostatně brožurku neposíláme.

Doporučujeme v našem eshopu novou knihu: Nejkrásnější rakouské cyklostezky!

Cyklostezky v Rakousku cyklotrasy Rakousko cyklovýlety mapa